پروژه مرکز فرهنگی ال ترنک
پروژه مرکز فرهنگی ال ترنک
مرکز فرهنگی مکانی است که تفاوت ها توسط انسجام اجتماعی انعکاس یافتند و مکان عمومی درونی، فضایی است که فعالیت فرهنگی آزادانه در جریان است.
پروژه موسسه ملی اکوریوم
پروژه موسسه ملی اکوریوم
هدف از طراحی فضای موسسه ملی اکوریوم, موسسه ای محیط زیستی برای تحقیقات پیشرفته و همچنین برگزاری نمایشگاه ها در کشور کره است.
پروژه بوتیک سیاره نیک
پروژه بوتیک سیاره نیک
درک مفهوم فضایی بوتیک سیاره نیک در ابتدا برای عموم دشوار است. طراحی بوتیک «سیاره نیک» شامل موتیف دایره ای و چیدمان متفاوتی است که در دو طبقه شکل گرفته است.
مرکز موسیقی خورشیدی
پروژه مرکز موسیقی خورشیدی
ایده ی حجمی سالن کنفرانس مرکز موسیقی خورشیدی تخم مرغی شکل و با دیواری از پانل های خورشیدی است که حرکت مسیر خورشید را دنبال می کند.
مزرعه برنج
پروژه طراحی مزرعه برنج
پروژه ی مزرعه برنج اخیرا به عنوان برنده ی معماری منظر جهانی سال ۲۰۱۷ شناخته و به نحوی طراحی شده تا به مردم درباره ی روش سنتی کشاورزی تعلیم دهد.
سایبانی با حرکت خورشیدی
پروژه سایبانی با حرکت خورشیدی
ایده ی سایبانی با حرکت خورشیدی ،، فرمی غیرمتقارن و به شکل هشت انگلیسی است که به دقت تغییر مسیر خورشید در آسمان را در طول سال دنبال می کند.
پناهگاه موقت
پروژه پناهگاه موقت بی خانمانها
ایده ی پناهگاه موقت عبارت است ازز ساخت داربست هایی بر روی نماهای بدون پنجره در سراسر شهر که شامل مدول های شش ضلعی در داخل آن ها برای سکونت است.
آپارتمان های ستاره ای
پروژه آپارتمان های ستاره ای
ویژگی آپارتمان های ستاره ای، جایزه ی پلاتنیوم لیید برای مدل جدید پیش ساخته برای شهرسازی متراکم با توجه به فضاهای جمعی و مسکونی در سطوح مرتفع است.
ساختمان مسکونی
پروژه ساختمان مسکونی جی کندیدو
برای دوام بیشتر و مقاومت در برابر باران و طوفان، مصالح این ساختمان مسکونی از سنگ های گرانیت جلا خورده، کاشی چینی و موزاییک شیشه ای استفاده شده است.
خانه گنبدی
پروژه طراحی خانه گنبدی
ایده ی ۷۰ خانه گنبدی برای روستاییانی شکل گرفته است که خانه هایشان را در زلزله در شهر باستانی اندونزی، یوگیاکارتا در سال ۲۰۰۶ از دست دادند.
خانه های بازسازی شده
پروژه خانه های بازسازی شده روستا
پس از بارندگی های سنگین و رانش زمین در اطراف روستاس جینتی، بسیاری از خانه های بازسازی شده و برخی در حال ساخت در این فاجعه از بین رفتند.
مرکز روانپزشکی
پروژه مرکز روانپزشکی آدام لوئیس
این مرکز روانپزشکی ، مراقبت های یکپارچه ی پزشکی و روانپزشکی را برای جوانان رده ی سنی ۱۸ تا ۳۰ سال را به بهترین شکل فراهم آورده است.
پارک دریاچه کوهستانی
پروژه پارک دریاچه کوهستانی
در پشت ردیفی از خانه های ادواردین در ناحیه ی ریچموند سان فرانسیسکو، زمین بازی پارک دریاچه کوهستانی در میان درختان همیشه سبز درختان قرار دارد.
قطعه زمین شماره ۱۲۸۲
پروژه قطعه زمین شماره ۱۲۸۲
قطعه زمین شماره ۱۲۸۲ پروژه ی مسکونی است که بر روی حاشیه ی شهر بیروت در نزدیکی یکی از ترمینال های دورافتاده ،زمین های دور افتاده ی کشاورزی است.
پروژه طراحی مرکز همایش
پروژه طراحی مرکز همایش
طراحی مرکز همایش به نحوی شکل گرفته که مصالح انتخاب شده تضاد بین دو بخش اصلی ساختمان را نشان داده است: مربع به عنوان ساختمان مبنا و ازز جنس مصالح بتنی است.
پروژه آسمان خراش برج الخلیفه
پروژه آسمان خراش برج الخلیفه
ایده ی آسمان خراش برج الخلیفه الهام گرفته شده از الگوی هندسی گل در بیابان و سامانه های الگوی طراحی است که از معماری اسلامی به عاریت گرفته شده است.
پروژه آسمان خراش های رنگی
پروژه آسمان خراش های رنگی
هدف آسمان خراش های رنگی ارایه ی فرصتی برای توسعه ی پیشنهادی و طرحی «تحقیقاتی، مقرون به صرفه و مبتنی بر سلامت ساکنان» است.
پروژه طراحی آپارتمان
پروژه طراحی آپارتمان
ایده ی طراحی آپارتمان عبارت است از ساختمانی پنج طبقه متشکل از ۳۲ طبقه با اتاق های یک خوابه و دو خوابه. ایده ی نما توسط اکتشاف در الگوهای گرافیکی است.
پروژه طراحی پارک در همسایگی شانگهای
پروژه طراحی پارک همسایگی شانگهای
شرکت معماری ام‌ وی‌ آر‌ دی‌ وی در همکاری با تیم معماری آی‌آس‌ای، از طراحی پارک و مرکز فرهنگی برای کارمندان و شهروندان شهر پودونگ، شانگهای در چین خبر داد.
پروژه طراحی فروشگاه موزه دنور
پروژه طراحی فروشگاه موزه دنور
برای طراحی فروشگاه هنر دنور طراحی شده توسط دانیل لیبنسکیند، معماران روث استخدام شدند. فروش ضعیف و حداقل متراژ از دلایل اصلی برای طراحی مجدد فروشگاه بود.
پروژه موزه یخی
پروژه موزه یخی
یخچال‌ ها ترکیب قدرتمندی از عناصر طبیعی و پدیده‌ ی آب و هوایی هستند. ایده ی موزه یخی مبتنی بر ترکیب نیروهای پایه و عناصر اولیه ای است.
پروژه موزه آتش
پروژه موزه آتش
موزه آتش در اورلند پارک در کانزاس واقع شده است که بر اساس داستان غنی این منطقه شکل گرفته که ریشه در سوختگی‌ های تحت کنترل در آورده شده است.
پروژه طراحی کتابفروشی ژانگشو
پروژه طراحی کتابفروشی ژانگشو
هدف از طراحی کتابفروشی ایجاد دنیایی رنگارنگ با استفاده از نشانه‌هاست، معماری شخصیت منحصر به فردی را به هر فضا بخشیده است.
پروژه طراحی برج بلند مجارستان
پروژه طراحی برج بلند مجارستان
طراحی برج پاسخ متهورانه ای به گونه شناسی سنتی برج و پودیوم است به نحوی که به صورت یکپارچه با برج بیست و هشت طبقه ترکیب شدهه است.
پروژه اقامتگاه اکوتوریستی
پروژه اقامتگاه اکوتوریستی
ایده‌ی طراحی اقامتگاه اکوتوریستی عبارت است از طرح پیشنهادی اکوتوریستی در فیلیپین که از فرم‌ های طبیعی و منحنی‌ شکل کنار ساحل الهام گرفته شده است.
پروژه موزه آبی
پروژه موزه آبی
در مجاورت دریا و رودخانه‌ی بیسون در سال ۲۰۱۱ موزه آبی مجهز به تسهیلات پویا و سرزنده‌ ای گردید که بسیار نمایشی و مفید بودند.