کنگره بین المللی عمران معماری

کنگره بین المللی عمران معماری

کنگره بین المللی عمران معماری چیست ؟

دبیرخانه کنگره بین المللی عمران معماری و توسعه شهری به عنوان بزرگترین ، معتبرترین و منظم ترین گردهمایی سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی حوزه عمران، معماری ، شهرسازی و محیط زیست خاورمیانه در کشور ایران با توجه به برگزاری موفق دوره های قبلی کنگره در دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه شهید بهشتی تهران و بازتاب بسیار گسترده آنها در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی پنجمین کنگره بین المللی عمران معماری و توسعه شهری را در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار نماید.

هدف کنگره بین المللی عمران معماری

کنگره بین المللی عمران معماری به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمانهای ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور و متخصصان و علاقه مندان موضوع عمران، معماری و توسعه پایدار شهری ، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد .و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی عمران، سازه ، معماری و توسعه شهری باشد . این کنگره باشعار “توسعه شهری راهی به سوی توسعه آینده” فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران،متخصصان واندیشمندان درحوزه معماری، سازه وتوسعه شهری است. برگزاری این کنگره امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها ومراکزتخصصی کشور و جهان درزمینه مفاهیم مشترک معماری، سازه، مدیریت شهری، فنآوری های نوین، تاثیرسازه درشکل گیری معماری وسایرموضوعات مرتبط با محورهای کنگره را فراهم می سازد.

دعوت از متخصصان برای کنگره بین المللی عمران معماری

بر این اساس، دبیرخانه پنجمین کنگره بین المللی عمران معماری و توسعه شهری.
با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنگره در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

تاریخ های مهم گنگره بین المللی عمران معماری

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۶
اعلام نتایج داوری مقالات ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶
آخرین مهلت ثبت‌نام ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۶
کنفرانس ۵-۷ دی‌ماه ۱۳۹۶